ХХІ Всеукраїнський телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв

"АЗОВСЬКІ ВІТРИЛА – 2019"

21–22.06.2019 року

, м.Бердянськ Запорізької області

Довідки за телефоном:
(095) 794 – 03 – 52; 068 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв
«АЗОВСЬКІ ВІТРИЛА»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Азовські вітрила» проводиться щороку, протягом другої декади липня у м.Бердянську Запорізької області є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення м.Бердянська, Запоріжжя і України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються провідні художні колективи і солісти, виконавці у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах.

Одним із центральних заходів Фестивалю є Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці і ансамблі, учні і студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Переможці Конкурсу відзначаються спеціальними дипломами, призами співзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.

Інформаційне забезпечення Фестивалю-конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо», Запорізька обласна державна ТРК, друковані засоби масової інформації.

Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів, благодійних внесків учасників. Концертні теле- та радіо програми Фестивалю і Конкурсу допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з результатами цього свята мистецтв в Україні.

ЗАЯВКИ на УЧАСТЬ у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі необхідно надсилати до Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 22, А/c В–393; тел. (044)239-69-51.

Учасники Конкурсу повинні підготувати 2 твори (до 10 хвилин звучання). За умовами Конкурсу, учасники можуть виступати у супроводі ансамблю (інструментального чи вокального), концертмейстера або під фонограму (мінус).