Міжнародний конкурс-фестиваль

«ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЕДЕЛЬВЕЙС– 2018»

10–13.04.2018 року м. Ужгород

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Міністерство культури України
Закарпатська обласна державна адміністрація
Закарпатська обласна Рада
Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
Федерація профспілок України
Національна радіокомпанія України
Ужгородська міська Рада
Мукачівська міська Рада
Фонд сприяння розвитку мистецтв
ВГО «Агентство охорони прав виконавців»

П О Л О Ж Е Н Н Я
про Всеукраїнський фестиваль мистецтв
«ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЕДЕЛЬВЕЙС»

 

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Закарпатський едельвейс» є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня пропаганди кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

Фестиваль проводиться щороку у мм. Ужгороді і Мукачевому Закарпатської області і широко висвітлюється засобами масової інформації, зокрема, Українським телебаченням і радіо.

До участі у Фестивалі запрошуються художні колективи і солісти, митці й аматори у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах. Вік учасників не обмежується.

МЕТОЮ проведення Фестивалю є сприяння популяризації сучасного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні населення.

Для здійснення організаційної роботи створюється Оргкомітет фестивалю-конкурсу. Для оцінки виступів конкурсантів створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій.

Переможці Конкурсу відзначаються спеціальними дипломами, призами співзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.

Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, спонсорів, благодійних внесків учасників.

Концертні теле- та радіо програми Фестивалю і Конкурсу допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з результатами цього свята мистецтв в Україні.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ у Всеукраїнському конкурсі і фестивалі мистецтв необхідно надсилати до Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 22, А/c В–393.