Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого і юнацького мистецтва

"ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ– 2020"

15.03.2020 року м. Київ

Участь беруть:

виконавці у академічному, фольклорному і естрадному жанрах: хори, оркестри, вокальні, інструментальні, хореографічні ансамблі і дуети; солісти: вокалісти, інструменталісти, танцівники, читці.

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва
«ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ»

 

Засновником і організатором фестивалю - конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Мета фестивалю - конкурсу

Метою проведення фестивалю - конкурсу є сприяння подальшому розвитку мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів естрадних жанрів, підсилення упливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання фестивалю - конкурсу

Основним завданням фестивалю - конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у фестивальних жанрах.

Порядок проведеная фестивалю - конкурсу

Фестиваль — конкурс проводиться щорічно у м. Києві, у третій декаді березня.
У рамках фестивалю — конкурсу проводиться заключний гала - концерт переможців, майстрів мистецтв і художніх колгкггавів, гостей Конкурсу, Для здійснення організацій**0* роботи, пов'язаної з організацією та проведенням фестивалю - конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники фестивалю - конкурсу

Для участі у фестивалі - конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі та молодіжні творчі, колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: вокальному, інструментальному, хореографічному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Вік учасників: від 5 до ЗО років. Для оцінки виступів учасників фестивалю -конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистеігґва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники фестивалю - конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному^ореографі^ному, інструментальному.

Фінансове забезпечення фестивалю – конкурсу

Фінансове забезпечення фестивалю - конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійний фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки фестивалю - конкурсу

Переможці у фестивалі - конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі фестивалю - конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран — прі.

Інформаційне забезпечення фестивалю-конкурсу

Інформаційне забезпечення фестивалю - конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.


Щорічний Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Дитячий пісенний вернісаж» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного мистецтва, репрезентуванню його мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.