Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого і юнацького мистецтва

"МУЗИЧНА ШКОЛА – 2020"

12.04.2020 року, м. Київ

Участь беруть:

виконавці у цирковому, фольклорному і естрадному жанрах: хори, оркестри, вокальні, інструментальні, хореографічні ансамблі і дуети; солісти: вокалісти, інструменталісти, танцівники.

Голова Журі:

- Віктор Герасимов, Президент Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України

Члени Журі:

- Ростислав Бабіч, народний артист України, професор, диригент, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв
- Олег Гафткович, заслужений працівник культури України, головний режисер-постановник фестивалю-конкурсу (м.Тернопіль)
- Сергій Горбенко, заслужений діяч мистецтв України, заступник директора Інституту мистецтв Національного педагогічного університеті імені М.Драгоманова, професор, хормейстер, кандидат педагогічних наук
- Лариса Горенко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, кандидат мистецтвознавства, доцент, солістка-інструменталістка (ф-но)
- Леонід Дехтяренко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, соліст-інструменталіст (баян), продюсер
- Микола Єрошевський, заслужений діяч мистецтв України, соліст-вокаліст, педагог
- Олександр Мірошниченко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор
- Лариса Недін, заслужена артистка України, актриса театру і кіно, головний редактор радіоканалу «Культура»
- Леонід Попернацький, заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор, педагог, диригент і аранжувальник
- Олександр Чуніхін, заслужений діяч мистецтв України, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, режисер
- Катерина Станжицька, Відповідальний секретар Журі, заслужений діяч естрадного мистецтва України, хормейстер, педагог

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва

«МУЗИЧНА ШКОЛА»


Щорічний Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого і юнацького мистецтва «Музична школа» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного мистецтва, репрезентуванню Його мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Засновником і організатором фестивалю - конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Мета фестивалю - конкурсу

Метою проведення фестивалю - конкурсу є сприяння подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів жанрів, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання фестивалю - конкурсу

Основним завданням фестивалю - конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у фестивальних жанрах.

Порядок проведення фестивалю - конкурсу

Фестиваль - конкурс проводиться щорічно у м. Києві, у третій декаді березня.
У рамках фестивалю - конкурсу проводиться заключний гала — концерт переможців, майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей Конкурсу. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням фестивалю - конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники фестивалю - конкурсу

Для участі у фестивалі - конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному і естрадному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Для оцінки виступів учасників фестивалю - конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники фестивалю - конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному.

Фінансове забезпечення фестивалю - конкурсу

Фінансове забезпечення фестивалю - конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки фестивалю - конкурсу

Переможці у фестивалі - конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі фестивалю - конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран - прі.

Інформаційне забезпечення фестивалю - конкурсу

Інформаційне забезпечення фестивалю - конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.