ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ

"ЗОЛОТИЙ ПЕРЕТИН ЛЬВОВА - 2019"

30.11.2019 року  м. Львів

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ТВОРЧА СПІЛКА «АСОЦІАЦІЯ ДІЯЧІВ ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ»
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ДП «НАЦІОНАЛЬНА РАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»
ДТРК «ВСЕСВІТНЯ СЛУЖБА УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІО»
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ТРК
ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МИСТЕЦТВ
ВГО «АГЕНТСТВО ОХОРОНИ ПРАВ ВИКОНАВЦІВ»

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський фестиваль мистецтв

«ЗОЛОТИЙ ПЕРЕТИН ЛЬВОВА»

Всеукраїнський фестиваль мистецьких імпрез «Золотий перетин Львова» проводиться щороку, протягом грудня у м. Львові і є мистецько - громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

До участі у Фестивалі запрошуються академічні, фольклорні і естрадні художні колективи і солісти, виконавці у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах.

Одним із центральних заходів Фестивалю є Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці, учні і студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Переможці Конкурсу відзначаються спеціальними дипломами, призами співзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.

Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі і фестивалі «Золотий перетин Львова» необхідно надсилати до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою : 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 22, а/с В - 393

Учасники Конкурсу подають такі документи:

Заявка - рекомендація на участь у прослуховуванні (перегляді) Всеукраїнського конкурсу ( заповнюється органом, який направляє на конкурс, персонально на кожного учасника сольного, групового номеру чи виконавського ансамблю);
Творча автобіографія конкурсантів;
Дві фотокартки (розміром 6x9)

Учасники Конкурсу повинні підготувати 2 твори, загальним хронометражем до 10 хвилин звучання. За умовами Конкурсу, учасники можуть виступати у супроводі ансамблю (інструментального чи вокального), концертмейстера або під фонограму (-1).

Інформаційне забезпечення Фестивалю здійснюють Національна радіокомпанія України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо», Львівська обласна державна ТРК, газети «Голос України», «Урядовий кур'єр», «Високий замок», «Культура і життя», «Сільські вісті», «Демократична України», «Українська музична газета», «Літературна Україна», «Говорить і показує Україна», тощо, журнал «Дніпро», «Українська культура», «Музика», «Україна», «Українські регіони», «Дзвін» тощо.

Фінансування фестивалю «Золотий перетин Львова» здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів, благодійних внесків учасників.

Концертні теле - та радіо програми Фестивалю допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з наслідками цього свята мистецтв в Україні.