Всеукраїнський фестиваль дитячого і юнацького мистецтва

"АКАДЕМКОНЦЕРТ - 2020"

16.02.2020 року

Участь беруть:
виконавці у академічному, фольклорному і естрадному жанрах: хори, оркестри, вокальні, інструментальні, хореографічні ансамблі і дуети; солісти: вокалісти, інструменталісти, танцівники

Члени ЖУРІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

дитячого і юнацького мистецтва «АКАДЕМКОНЦЕРТ»

Місце проведення: Київська дитяча школа мистецтв імені Стефана Турчака

(за адресою: м.Київ, вул. Териспільська, 49)

Голова Журі:

 • - Віктор Герасимов, Президент Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України

 

Члени Журі:

 • - Ростислав Бабіч, народний артист України, професор, диригент, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв
 • - Олег Гафткович, заслужений працівник культури України, головний режисер-постановник фестивалю-конкурсу (м.Тернопіль)
 • - Сергій Горбенко, заслужений діяч мистецтв України, заступник директора Інституту мистецтв Національного педагогічного університеті імені М.Драгоманова, професор, хормейстер, кандидат педагогічних наук
 • - Лариса Горенко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, кандидат мистецтвознавства, доцент, солістка-інструменталістка (ф-но)
 • - Леонід Дехтяренко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, соліст-інструменталіст (баян), продюсер
 • - Микола Єрошевський, заслужений діяч мистецтв України, соліст-вокаліст, педагог
 • - Олександр Мірошниченко, заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор
 • - Лариса Недін, заслужена артистка України, актриса театру і кіно, головний редактор радіоканалу «Культура»
 • - Леонід Попернацький, заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор, педагог, диригент і аранжувальник
 • - Олександр Чуніхін, заслужений діяч мистецтв України, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, режисер
 • - Катерина Станжицька, Відповідальний секретар Журі, заслужений діяч естрадного мистецтва України, хормейстер, педагог

 

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕНННЯ

Про Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва

«АКАДЕМКОНЦЕРТ»

Щорічний Всеукраїнський фестиваль- конкурс дитячого і юнацького мистецтва «Акадеиконцерт» с мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного мистецтва, репрезентуванню його мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Засновником і організатором Фестивалю- конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Мета Фестивалю - конкурсу

Метою проведення Фестивалю - конкурсу є сприяння подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання Фестивалю - конкурсу

Основним завданням Фестивалю- конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.

Порядок проведення Фестивалю - конкурсу

Фестиваль - конкурс проводиться щорічно у м. Києві, у третій декаді листопада.
У рамках Фестивалю - конкурсу проводиться заключний гала — концерт переможців, майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей Конкурсу. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням Фестивалю - конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники Фестивалю - конкурсу

Для участі у Фестивалі - конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному і естрадному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Для оцінки виступів учасників Фестивалю - конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники Фестивалю - конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному.

Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу

Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків учасників, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки Фестивалю - конкурсу

Переможці у Фестивалі - конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі Фестивалю - конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран - прі.

Інформаційне забезпечення Фестивалю- конкурсу

Інформаційне забезпечення Фестивалю- конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.