Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв

"ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ ОСЕНІ"

27.10.2019 року м.Київ

Конкурсні прослуховування і перегляди учасників у академічному, фольклорному і естрадному жанрах: співаків, інструменталістів, танцівників, читців, у цирковому мистецтві

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ ОСЕНІ»


Загальні положення
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Веселі канікули осені» є професійним мистецьким святом. Засновником і організатором його є творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» (ТС «АДЕМ України»).
Фестиваль-конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України. До участі у проведенні Фестивалю-конкурсу можуть залучатись державні, громадські, приватні підприємства й організації, а також юридичні особи.

Мета і завдання Фестивалю-конкурсу
Метою проведення Фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації вітчизняного мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів, підсилення впливу професійного та аматорського українського сучасного мистецтва, піднесення рівня пропаганди кращих зразків його серед населення України, розвиток і популяризація пісень. Основним завданням Фестивалю-конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.

Порядок проведення Фестивалю-конкурсу
Фестиваль-конкурс проводиться щорічно протягом третьої декади жовтня у м.Києві. Заключний гала-концерт проводиться за участю майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей фестивалю-конкурсу.
Програма Фестивалю-конкурсу
Програма Фестивалю-конкурсу передбачає конкурсні прослуховування та перегляди, проведення заключного гала-концерту за участю майстрів і художніх колективів, гостей.

Учасники Фестивалю-конкурсу
До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються творчі (художні) колективи, окремі виконавці (солісти) і співаки, члени мистецьких колективів. Вік учасників не обмежується.

Організація Фестивалю-конкурсу
Для оцінки виступів учасників Фестивалю-конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні митці, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Організаційний комітет
Для здійснення роботи, пов’язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет, який розглядає заявки від виконавців на участь у Фестивалі-конкурсі; розробляє програму і порядок проведення Фестивалю-конкурсу; створює робочу групу для технічного і фінансового забезпечення його проведення; проводить широку рекламну компанію в ефірі телебачення і радіо.

Інформаційне забезпечення Фестивалю-конкурсу
Забезпечується шляхом залучення теле- і радіокомпаній, інформаційних служб та інших організацій будь-якої форми власності, з правом ексклюзивного висвітлення подій. Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організаціями та теле- і радіокомпаніями.

Фінансове забезпечення Фестивалю-конкурсу
Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів та обов’язкових конкурсних внесків учасників.

Відзнаки Фестивалю-конкурсу
Переможці нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів, спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому з лауреатів Гран-прі. Автори і лауреати беруть участь у заключному гала-концерті.