Всеукраїнський фестиваль сучасної естрадної пісні

"ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2020"

22.03.2020 року, м. Київ

Заключний гала-концерт «української пісні року»
за участю провідних майстрів пісенного жанру, солістів і художніх колективів, народних і заслужених артистів України,
талановитої молоді з України і зарубіжжя

ЗАПРОШУЮТЬСЯ
професійні автори і виконавці, аматори, юнацькі і дитячі колективи.

У складі журі:
народні артисти України – Дмитро Гнатюк, Ростислав Бабич,
Катерина Бужинська, Олег Дзюба, Олександр Василенко, Іван Попович;
заслужені артисти України – Камалія, Ольга Ларіна, Олена Кухта,
Лариса Недін, Анатолій Кобзар
заслужені діячі мистецтв України – поети-піснярі Віктор Герасимов,
Микола Луків, Владлен Ковтун
композитори – Леонід Попернацький, Анатолій Безугленко
режисери – Олег Гафткович, Вадим Калашников
продюсери – Роман Іваненко, Олександр Швидкий.


Заявки приймаються за телефоном: (095) 794-03-52; (068) 839 82 03
Дехтяренко Леонід Федорович – директор-розпорядник фестивалю
 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕННЯ
Про Всеукраїнський фестиваль сучасної української естрадної пісні

«ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ»

Всеукраїнський фестиваль сучасної естрадної пісні „Пісенний вернісаж" є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків української сучасної естрадної пісні, репрезентуванню наймасовішого із жанрів мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Фестиваль „Пісенний вернісаж" проводиться щорічно у третій декаді лютого у Національному палаці „Україна" і є творчим звітом сучасних українських поетів, композиторів, виконавців, аранжувальників і продюсерів за попередній період. Це - єдиний в Україні повноцінний показ досягнень творців сучасної естрадної української пісні за участю провідних авторів і виконавців з усіх регіонів країни і зарубіжжя, стовідсотково україномовний форум рідного слова, покладеного на музику. „Пісенний вернісаж" є загальнонаціональним явищем, спрямованим на духовний розвій сучасника.

Співзасновниками фестивалю „Пісенний вернісаж" є творча спілка „Асоціація діячів естрадного мистецтва України", Мністерство культури і туризму України, Федерація профспілок України, Київська міська державна адміністрація, Київська обласна державна адміністрація, Національна телекомланія України, Національна радіокомпанія України, Агентство охорони прав виконавців.

Для організації і проведення Фестивалю створюється Оргкомітет, до якого входять представники співзасновників „Пісенного вернісажу". Оргкомітет затверджує склади Журі, дирекції, творчо - організаційної групи, прес - служби, план проведення Фестивалю. У межах Фестивалю проводяться конкурсні прослуховування, під час яких визначаються переможці - лауреати і дипломанти, які беруть участь у заключних гала -концертах у Національному палаці „Україна". Для оцінки учасників конкурсних прослуховувань створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці у жанрі пісні: композитори, поети, виконавці, музикознавці, а також представники співзасновників Фестивалю, творчих спілок, засобів масової інформації тощо. До оцінки виступів конкурсантів залучаються глядачі (слухачі), учасники інтерактивних опитувань, популярних теле - і радіопрограм. Переможці отримують дипломи лауреатів і дипломантів Фестивалю, спеціальні призи журі, Оргкомітету, творчих спілок, меценатів.