ХV Всеукраїнський конкурс виконавців фольклору, гумору і сатири ім.А.К.Сови,

2.10.2018 року

м. Одеса, великий зал філармонії

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕНННЯ

про Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови

Щорічний Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови є єдиним в Україні професійним конкурсом гумористичного жанру.

Засновником і організатором Конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Співорганізаторами є Одеська обласна державна адміністрація, Одеська міська рада. Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України.

Мета Конкурсу

Метою проведення Конкурсу є подальший розвиток мистецтва української естради, підвищення професійної майстерності виконавців, популяризація кращих творчих здобутків митців, які працюють в жанрі сатири і гумору, збереження традицій, закладених у підвалини української естради народним артистом України, уродженцем м. Одеси Андрієм Совою, організація змістовного дозвілля населення.

Завдання Конкурсу

Основним завданням Конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у естрадному жанрі, створення нових гумористичних і сатиричних творів.

Порядок проведення Конкурсу

Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія сови проводиться щорічно у м. Одесі, на батьківщині А. К. Сови. В рамках Конкурсу проводиться гала -концерт за участю майстрів і художніх колективів, гостей свята. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням Конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники фестивалю - конкурсу

Для участі у Конкурсі запрошуються художні колективи і солісти у жанрі гумору і сатири, професійні артисти театральних і видовищних установ і організацій України, автори - виконавців (письменники - гумористи і сатирики), студенти та учні вищих та середніх професійних навчальних закладів і студій естрадного мистецтва. Вік учасників не обмежується. Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці естради, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Фінансове забезпечення фестивалю - конкурсу

Фінансове забезпечення здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки фестивалю - конкурсу

Переможці у Конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран - прі.

Інформаційне забезпечення фестивалю - конкурсу

Інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.