Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв

"ЛЬВІВСЬКА РАПСОДІЯ 2020"

04.04.2020 року

м.ЛьвівПалац культури ім. Г.Хоткевича

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська міська Рада
ДІЇ «Національна радіокомпанія України»
ДТ.РК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо»
Львівська обласна державна ТРК
Фонд сприяння розвитку мистецтв
ВГО «Агентство охорони прав виконавців»


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський фестиваль мистецтв

«ЛЬВІВСЬКА РАПСОДІЯ»


Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Львівська рапсодія» проводиться щороку, протягом першої декади травня у м.Львові і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

До участі у Фестивалі запрошуються академічні, фольклорні і естрадні художні колективи і солісти, виконавці у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах.

Одним із центральних заходів Фестивалю є Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці, учні і студеній спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій тощо.

Переможці Конкурсу відзначаються спеціальними дипломами, призами сшвзасновників, державних та громадських організацій, спонсорів.

Інформаційне забезпечення Фестивалю здійснюють Національна радіокомпанія України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо», Львівська обласна державна ТРК, газети «Голос України», «Культура і життя», «Українська музична газета», «Літературна Україна», журнали «Дніпро», «Українська культура», «Музика», «Україна» та ін.

Фінансування фестивалю «Львівська рапсодія» здійснюється за рахунок сшвзасновників, спонсорів, благодійних внесків учасників.
Концертні теле- та радіо програми Фестивалю і Конкурсу допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з результатами цього свята мистецтв в Україні.

Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі і фестивалі «Львівська рапсодія» необхідно надсилати до Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 22, А/с В-393.