Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв

"ЛІТНІ ТОНИ – 2020"

17.05.2020 року м. Київ

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕНННЯ
Про Всеукраїнський дитячий фестиваль - конкурс мистецьких імпрез

«ЛІТНІ ТОНИ»

Щорічний Всеукраїнський фестиваль - конкурс дитячого і юнацького мистецтва «Академконцерт» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного мистецтва, репрезентуванню його мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Засновником і організатором Фестивалю - конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Мета Фестивалю - конкурсу

Метою проведення Фестивалю - конкурсу є сприяння подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання Фестивалю - конкурсу

Основним завданням Фестивалю - конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.

Порядок проведення Фестивалю - конкурсу

Фестиваль - конкурс проводиться щорічно у м. Києві, у третій декаді червня.
У рамках Фестивалю - конкурсу проводиться заключний гала - концерт переможців, майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей Конкурсу. Для здійснення організаційної роботи, пов'язаної з організацією та проведенням Фестивалю - конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники Фестивалю - конкурсу

Для участі у Фестивалі - конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному і естрадному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Для оцінки виступів учасників Фестивалю - конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники Фестивалю - конкурсу представляють у конкурсній програмі 2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному.

Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу

Фінансове забезпечення Фестивалю - конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов'язкових конкурсних внесків учасників, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки Фестивалю - конкурсу

Переможці у Фестивалі - конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі фестивалю - конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран - прі.

Інформаційне забезпечення Фестивалю - конкурсу

Інформаційне забезпечення Фестивалю - конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.