Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Джерела Моршина”

розміщено в: ФЕСТИВАЛІ | 0

Всеукраїнський фестиваль мистецтв
“ДЖЕРЕЛА МОРШИНА – 2021”

2.10.2021 року

м.Моршин Лівівської області

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

dekhtyarenko.ann@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв

“ДЖЕРЕЛА МОРШИНА”

Співзасновниками Фестивалю-конкурсу є Міністерство культури і туризму України, Творча спілка “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”,Моршинська міська рада,Львівська обласна державна адміністрація,Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України,Львівське обласне відділення творчої спілки “Асоціації діячів естрадного мистецтв України” ,Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно- освітньої роботи.

Мета фестивалю-конкурсу

Метою проведення фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації академічного,фольклорного і естрадного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання фестивалю-конкурсу

Основним завданням фестивалю-конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “ДЖЕРЕЛА МОРШИНА” проводиться щорічно у другій-третій декади червня у м.Моршині Львівської області. В межах фестивалю-конкурсу проводяться прослуховування і перегляди,гала-концерт за участю лауреатів майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей фестивалю-конкурсу. Для здійснення роботи, пов’язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники фестивалю-конкурсу

Дляучастіуфестивалі-конкурсізапрошуютьсяхориі оркестри, вокальні,хореографічні, інструментальні ансамблі,театри-студії,рок-групи,солісти: співаки, танцюристи, виконавці у інструментальному, розмовному, цирковому, оригінальному жанрах. Для оцінки виступів учасників створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Вік учасників не обмежується.

Фінансове забезпечення фестивалю-конкурсу

Фінансування Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв “ДЖЕРЕЛА МОРШИНА” здійснюється за рахунок співзасновникїв, творчих спілок, фірм, підприємств, громадських організацій та благодійних внесків учасників фестивалю.

Відзнаки фестивалю-конкурсу

Переможці фестивалю-конкурсунагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів та спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. Автори і постановники окремих номерів можуть бути відзначені спеціальними призами і дипломами.

Трансляція фестивалю-конкурсу на радіо та телебаченні

Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організатором та телекомпаніями.