Всеукраїнський конкурс виконавців і авторів імені народного артиста України Андрія Сови

розміщено в: ФЕСТИВАЛІ | 0

Всеукраїнський конкурс виконавців фольклору, гумору і сатири ім.А.К.Сови,

27.09.2021 року

м. Одеса, великий зал філармонії

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

dekhtyarenko.ann@gmail.com

Участь беруть: артисти розмовного жанру, виконавці гумору і сатири, автори-виконавці, поетичних зразків класики і сучасності, театри, студії, професіонали і аматори, музичні ансамблі, солісти-вокалісти, виконавці в інструментальному і цирковому жанрах.

Вік учасників не обмежується.

Інформаційна підтримка: ТБ і радіо, друковані ЗМІ.

Лауреати попередніх конкурсів ім. А. Сови: народні артисти: Михайло Бакальчук, Андрій Данилко, Анатолій Литвинов, Григорій Драпак, Олег Жигалкін, Володимир Смотритель; заслужені артисти України: Анатолій Демчук, Михайло Риба, Володимир Пушкар, театри сміху: «Балаганчик», «Хамелеон», студія «Ювента», тощо.

Заявки на участь у конкурсі ім.. А. Сови приймаються до 1 жовтня ц.р. за телефонами: 095 794 93 52, 068 839 82 03 та за ел. адресою:  dekhtyarenko.ann@gmail.com.
Директор розпорядник Дехтяренко Леонід Федорович.

ПОЛОЖЕНННЯ

про Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови

Щорічний Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови є єдиним в Україні професійним конкурсом гумористичного жанру.

Засновником і організатором Конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

Співорганізаторами є Одеська обласна державна адміністрація, Одеська міська рада. Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України.

Мета Конкурсу

Метою проведення Конкурсу є подальший розвиток мистецтва української естради, підвищення професійної майстерності виконавців, популяризація кращих творчих здобутків митців, які працюють в жанрі сатири і гумору, збереження традицій, закладених у підвалини української естради народним артистом України, уродженцем м. Одеси Андрієм Совою, організація змістовного дозвілля населення.

Завдання Конкурсу

Основним завданням Конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення нових талановитих виконавців і авторів у естрадному жанрі, створення нових гумористичних і сатиричних творів.

Порядок проведення Конкурсу

Всеукраїнський Конкурс виконавців гумору і сатири імені Андрія сови проводиться щорічно у м. Одесі, на батьківщині А. К. Сови. В рамках Конкурсу проводиться гала -концерт за участю майстрів і художніх колективів, гостей свята. Для здійснення організаційної роботи, пов’язаної з організацією та проведенням Конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники фестивалю – конкурсу

Для участі у Конкурсі запрошуються художні колективи і солісти у жанрі гумору і сатири, професійні артисти театральних і видовищних установ і організацій України, автори – виконавців (письменники – гумористи і сатирики), студенти та учні вищих та середніх професійних навчальних закладів і студій естрадного мистецтва. Вік учасників не обмежується. Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці естради, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Фінансове забезпечення фестивалюконкурсу

Фінансове забезпечення здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов’язкових конкурсних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Відзнаки фестивалю – конкурсу

Переможці у Конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран – прі.

Інформаційне забезпечення фестивалю – конкурсу

Інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.