Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Фантазії моря – Кароліно-Бугаз”

розміщено в: ФЕСТИВАЛІ | 0

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв
“ФАНТАЗІЇ МОРЯ – КАРОЛІНО-БУГАЗ – 2021”

10.07.2021 року

м. Одеса, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока Одеської області

Участь беруть: хори і оркестри, вокальні, інструментальні, хореографічні ансамблі, рок-групи, театри пісні, солісти: вокалісти, танцівники, інструменталісти, виконавці у розмовному і цирковому жанрах. Вік учасників не обмежується.

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

dekhtyarenko.ann@gmail.com

Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
Одеська обласна державна адміністрація
Одеська обласна рада
ДП «Національна радіокомпанія України»
Федерація профспілок України
Фонд сприяння розвитку мистецтв
ВГО «Агентство охорони прав виконавців»

П О Л О Ж Е Н Н Я
про Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв
«ФАНТАЗІЇ МОРЯ – КАРОЛІНО-БУГАЗ»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Фантазії моря – Кароліно-Бугаз» проводиться щороку, протягом третьої декади липня у смт Затока, мм. Білгород-Дністровському, Одесі і є мистецько-громадським заходом, покликаним сприяти піднесенню рівня патріотизму до рідного краю і міста, пропаганді кращих зразків сучасного мистецтва серед населення України, виявленню нових талановитих виконавців і авторів.

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються провідні художні колективи і солісти у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному, оригінальному і цирковому жанрах.

У межах Фестивалю проводиться Всеукраїнський конкурс, у якому беруть участь професійні виконавці і ансамблі, учні і студенти спеціальних навчальних закладів мистецтва і культури України, аматори. Вік учасників не обмежується.

Для оцінки виступів учасників Конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Переможці Фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів та спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. Автори і постановники окремих номерів можуть бути відзначені спеціальними призами і дипломами. Лауреати беруть участь у гала-концерті Фестивалю-конкурсу.

Інформаційне забезпечення Фестивалю-конкурсу здійснюють Національна радіокомпанія України, друковані засоби масової інформації. Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організатором та ТРК.

Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів, благодійних внесків учасників. Концертні теле- та радіо програми Фестивалю-конкурсу допоможуть широкій громадськості детально ознайомитись з результатами цього свята мистецтв в Україні.

ЗАЯВКИ на УЧАСТЬ у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі необхідно надсилати до Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 22, А/c В–393; тел. (044)239-69-51.