Всеукраїнський фестиваль дитячого і юнацького мистецтва “Дитячий пісенний вернісаж”

розміщено в: ФЕСТИВАЛІ | 0

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого і юнацького мистецтва

“ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ–2021”

04.04.2021 року м. Київ

Участь беруть:

виконавці у академічному, фольклорному і естрадному жанрах: хори, оркестри, вокальні, інструментальні, хореографічні ансамблі і дуети; солісти: вокалісти, інструменталісти, танцівники, читці.

Довідки за телефоном (095) 794 03 52; (068) 839 82 03

dekhtyarenko.ann@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва
«ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ»Щорічний Всеукаїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Дитячий пісенний вернісаж» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популярізації кращих зразків сучасного мистецтва, презентуванню його мільонам шанувальників шляхом публічного виховання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами. Засновником і організатором фестивалю-конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.
Мета фестивалю-конкурсу
Метою проведення фестивалю конкурсу є сприяння в подальшому розвитку мистецтва, виявлення обдарованних талановитих виконавців і авторів естрадних жанрів, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.
Завдання фестивалю-конкурсу
Основним завданням фестивалю-конкурсу є культорологічна, інформаційна діяльність, виявлення ноих талановитих виконавців і авторів у фестивальних жанрах.
Порядок проведення фестивалю-конкурсу
Фестиваль-конкурс проводиться щорічно у м.Києві у третій декаді березня. У рамках фестивалю-конкурсу проводиться заключний гала-концерт переможців, майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей Конкурсу. Для здійснення організаційної роботи, пов’язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет.
Учасники фестивалю-конкурсу
Для участі у фестивалі-конкурсі запрошуються дітячи, юнацькі та молодіжні творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: вокальному, інструментальному, хореографічному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Вік учасників: від 5 до 30 років. Для оцінки виступів учасників фестивалю-конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій тощо. Учасники фестивалю-конкурсу представляють у конкурсній програмі два концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному.
Фінансове забезпечення фестивалю-конкурсу
Фінансове забезпечення фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у державному бюджеті України на відповідний рік, співзасновників, благодійних фондів, спонсорів, обов’язкових конкурсних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Відзнаки фестивалю-конкурсу
Переможці у фестивалі-конкурсі нагороджуються дипломами лауреатів, призами Оргкомітету. Журі фестивалю-конкурсу може присудити кращому із лауреатів Гран-прі.
Інформаційне забезпечення фестивалю конкурсу
Інформаційне забезпечення фестивалю конкурсу здійснюють Національна Радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ.