Всеукраїнський сільський фетиваль-конкурс мистецтв “Боромля”

розміщено в: ФЕСТИВАЛІ | 0

Всеукраїнський сільській фестиваль мистецтв
“БОРОМЛЯ– 2021”

21-22.08.2021

с.Боромля, м. Тростянець Сумської обл., стадіон, будинок культури, парк ім.П.І.Чайковського

Довідки за телефонами:

(095) 794 – 03 – 52; (050) 358 – 67 – 78; (068) 839 82 03

dekhtyarenko.ann@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв
«Б О Р О М Л Я»

Загальні положення
Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв «БОРОМЛЯ» є єдиним в Україні професійним сільським мистецьким святом. Засновником і організатором його є творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» (ТС «АДЕМ України»).

Фестиваль-конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України, Сумської обласної державної адміністрації, Тростянецької РДА, районної Ради, Боромлянської сільської Ради. До участі у проведенні Фестивалю-конкурсу можуть залучатись державні, громадські, приватні підприємства й організації, а також юридичні особи.

Мета і завдання Фестивалю-конкурсу
Метою проведення Фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації вітчизняного мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів, підсилення впливу професійного та аматорського українського сучасного мистецтва, піднесення рівня пропаганди кращих зразків його серед сільської населення України, розвиток і популяризація пісень про українське село. Основним завданням Фестивалю-конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва.

Порядок проведення Фестивалю-конкурсу
Фестиваль-конкурс проводиться щорічно протягом другої декади серпня у мм. Тростянці, Сумах, селах Сумської області. Заключний гала-концерт проводиться за участю майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей фестивалю-конкурсу.

Програма Фестивалю-конкурсу
Програма Фестивалю-конкурсу передбачає конкурсні прослуховування та перегляди, проведення заключного гала-концерту за участю майстрів і художніх колективів, гостей.

Учасники Фестивалю-конкурсу
До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються творчі (художні) колективи, окремі виконавці (солісти) і співаки, члени мистецьких колективів. Вік учасників не обмежується.

Організація Фестивалю-конкурсу
Для оцінки виступів учасників Фестивалю-конкурсу створюється журі, до складу якого входять провідні митці, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо.

Організаційний комітет
Для здійснення роботи, пов’язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет, який розглядає заявки від виконавців на участь у Фестивалі-конкурсі; розробляє програму і порядок проведення Фестивалю-конкурсу; створює робочу групу для технічного і фінансового забезпечення його проведення; проводить широку рекламну компанію в ефірі телебачення і радіо.

Інформаційне забезпечення Фестивалю-конкурсу
Забезпечується шляхом залучення теле- і радіокомпаній, інформаційних служб та інших організацій будь-якої форми власності, з правом ексклюзивного висвітлення подій. Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організаціями та теле- і радіокомпаніями.

Фінансове забезпечення Фестивалю-конкурсу
Фінансування Фестивалю-конкурсу здійснюється за рахунок співзасновників, спонсорів та обов’язкових конкурсних внесків учасників.

Відзнаки Фестивалю-конкурсу
Переможці нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів, спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому з лауреатів Гран-прі. Автори і лауреати беруть участь у заключному гала-концерті.