ПРИВІТАННЯ

розміщено в: НОВИНИ | 0

з нагоди присвоєння заслуженій артистці України Ларисі Миколаївні НЕДІН вченого звання ДОЦЕНТА кафедри акторського мистецтва та режисури драми Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Творча спілка “Асоціація діячів естрадного мистецтва України” (ТС “АДЕМ України”), кількатисячна професійна громада сердечно вітає видатну актрису театру і кіно, письменницю, радіомисткиню, співачку, автора десяти дитячих книжок для дітей, трьох поетичних збирок та книжки прози, члена Правління       ТС “АДЕМ України”, громадську діячку, членкиню Національних творчих спілок письменників і театральних діячів, блискучу ведучу Всеукраїнських і міжнародних фестивалів “ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ”, “БОРОМЛЯ”, “УКРАЇНСЬКА РОДИНА”, “ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ ОСЕНІ”, “КИЇВСЬКА СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА”, “ЛІРА ГІПППОКРАТА”, “ТРУСКАВЕЦЬКА ФІЄСТА”, “ПІСЕННІ МЕДОБОРИ”, конкурсів ім. Андрія Сови, Остапа Вишні, Павла Глазового, та ін. – ЛАРИСУ НЕДІН з присвоєнням вченого звання ДОЦЕНТА кафедри акторського мистецтва та режисури драми Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого !!!


Зичимо нашій  зірковій колезі наснаги і натхнення, нестримного злету до нових висот у творчості і досягнень в театральній педагогиці і науці! Щасти Вам, сонцесяйна, пані Ларисо!

Голова Секретаріату, президент Творчої спілки                                    В.В. Герасимов,

секретарі, члени Правління, провідні митці.